Про що варто пам’ятати, використовуючи поживні речовини та добавки?

Ринок поживних речовин і дієтичних добавок зростає з кожним роком, зокрема завдяки: все більше людей вирішують зайнятися спортом. Нічого незвичайного. В даний час переважна більшість людей, які, наприклад, починають свою пригоду з тренажерного залу, вирішують вибрати відповідні добавки та поживні речовини, які допоможуть досягти мети тренування, підвищать ефективність вправ і покращать загальне самопочуття, наприклад, під час пост- регенерація тренувань. Бади та БАДи на даний момент мають різноманітні властивості та застосування, тому варто придивитися до них ближче.

Для чого взагалі використовуються харчові добавки?

Люди, які зовсім не мають відношення до теми, можуть здивуватися, навіщо взагалі використовувати різні види добавок і кондиціонерів, це лише додаткові витрати і т. д. Справа в тому, що вони не доступні безкоштовно, але вони є дуже важливим елементом навчання – особливо високі фізичні навантаження або навіть професійні заняття спортом. Це все через те, що дієта важливіша навіть ніж самі тренування.

Завдяки їжі організм постачається різними видами поживних речовин, які, наприклад, допомагають схуднути або набрати вагу, збільшити м’язову масу, мінімізувати жирову масу тощо. Однак навіть завдяки найкраще збалансованому харчуванню людина не в змозі забезпечити належну кількість поживних речовин, рекомендовану для досягнення конкретної мети тренування. Ось тут і вступають у гру різноманітні види поживних речовин і добавок.

Якщо вони відповідної якості і мають багатий склад, доповнюють раціон інгредієнтами, яких немає в їжі. Завдяки цьому можна максимізувати тренувальний ефект і помітити його максимально швидко.

Коли починати прикорм і які добавки вибрати?

На самому початку варто ще раз згадати. Поживні речовини та дієтичні добавки призначені лише як доповнення до правильного раціону. Заміна поживних страв таким чином безглузда, і навіть покупка всіляких добавок просто не дозволить досягти потрібних результатів і навіть може призвести до ускладнень зі здоров’ям. Тому при виборі БАДів варто дотримуватися кількох загальноприйнятих правил, таких як:

  • здоров’я,
  • навчальна практика,
  • вік,
  • Мета навчання.

Це лише приклади факторів, які варто враховувати. Найголовніше, однак, чи дозволяє це наше здоров’я. Це правда, що є добавки, які варто використовувати, наприклад, цілий рік, незалежно від результатів – наприклад, вітамін D. Однак у переважній більшості випадків початок прийому добавок повинен бути насамперед обумовлений фактичною потребою, тобто станом коли неможливо забезпечити організм необхідною кількістю певної поживної речовини.