Стимулюючий чи накачуючий перед тренуванням?

У світі спорту все більше і більше людей вирішують використовувати різні типи препаратів, спрямованих на підвищення ефективності тренувань, збільшення працездатності організму тощо. Як любителями, так і професіоналами, типом добавок, які часто використовуються, є т.зв. добавки перед тренуванням, які, серед іншого, призначені для: підготувати тіло до тренувань.

Багато з цих типів дієтичних добавок створені для отримання високого ефекту стимуляції, щоб тіло могло виконувати вправи більш ефективно під час тренувань. Завдяки цьому довгоочікуваний ефект часто проявляється швидше. Однак це не єдина перевага даного виду препаратів. Тому варто звернути увагу на дві найбільш часто використовувані добавки перед тренуванням: стимулюючу і пампинговую.

Які характеристики стимулюючої перед тренуванням?

Стимулююче перед тренуванням допомагає насамперед у ситуаціях, коли втома заважає ефективному тренуванню. Безсумнівно, це найпоширеніша причина звернення до такого типу добавок, і, всупереч видимості, навіть професійним спортсменам часто доводиться боротися з такими проблемами. Це поширене явище, і правильно підібрана БАД просто дозволяє виконувати ефективні тренування.

Стимулюючи нервову систему, відчуття втоми просто зменшується або навіть зникає. Це пояснюється тим, що стимулюючі попередні тренування найчастіше базуються на т.зв стимулятори, найпоширенішими з яких є кофеїн, гуарана, ефедрин і т. д. Завдяки вживанню цього типу добавок просто покращуються здібності організму, а з часом це також виражається в збільшенні сили завдяки можливості перенесення з більш важких навчальних підрозділів.

Однак тільки добавки з перевіреного джерела дозволять вам безпечно та швидко досягти ваших тренувальних цілей. Тому, заради свого здоров’я, варто розглядати пропозиції тільки перевірених виробників, відомих на ринку та мають сформовану репутацію.

Які характеристики пампінгової добавки перед тренуванням?

Іншим видом добавок перед тренуванням, який є не менш популярним, є т.зв пампінг добавки, які, кажучи простими словами, покликані збільшити ріст м’язів після тренувань. Однак варто зазначити, що вони не впливають на тренувальний ефект, а лише спрямовані на вплив на мотивацію. Зробивши помітним ефект від вправ, ви матимете більше бажання продовжувати регулярну активність. Це також хороший спосіб мотивувати себе займатися спортом, навіть якщо ви відчуваєте втому.

Насоси перед тренуванням найчастіше засновані на таких інгредієнтах, як бета-аланін, який зменшує вироблення молочної кислоти в м’язах. Все це означає, що ці види препаратів рекомендовані в першу чергу людям, які мають проблеми з мотивацією до занять спортом. Це може виникнути через надто тривале очікування ефекту від тренування, тому насос перед тренуванням ефективно вирішить це.

Який тип попереднього тренування краще?

Багато хто задається питанням, яку перед тренуванням вибрати. Що краще вибрати пампінг або стимулюючу добавку? Який вид БАД буде найбільш ефективним, залежить від конкретної ситуації. Деякі люди мають проблеми з відчуттям втоми, а інші втрачають мотивацію займатися спортом, надто довго чекаючи їх ефекту. Це означає, що ідеального рецепту для всіх не існує.

Проте завжди варто обирати перевірені добавки та консультуватися з фахівцем – заради власного здоров’я. Шукаючи відповідний магазин з продажу БАДів і БАДів різного типу, варто мати на увазі перевірені компанії, які мають хороші відгуки.