Що вибрати для стимуляції перед тренуванням?

Багато людей шукають ефективний спосіб боротьби з втомою на тренуваннях або просто підвищити ефективність вправ. Це означає, що різні види передтренувальних добавок стають все більш популярними, а їх ефективність тільки посилює це явище. Однак через велику кількість препаратів цього типу багато людей просто не знають, який з них вибрати, який з них буде найефективнішим у тій чи іншій ситуації тощо. Тому варто детальніше ознайомитися з різними видами пре- добавки для тренувань, щоб знати, яка з них може бути ідеальною в конкретній ситуації.

З чого складаються стимулюючі добавки перед тренуванням?

Варто відзначити, що існує кілька типів передтренувальних добавок, і деякі з них призначені для стимуляції організму. Тому варто поглянути на деякі з найбільш часто використовуваних інгредієнтів цього типу добавок. Слід також зазначити, що багато з них мають спеціальні дієтичні добавки, що містять лише певний інгредієнт. Добавки перед тренуванням у цій формі також надзвичайно ефективні та популярні. Отже – які інгредієнти найчастіше можна зустріти в передтренувальних стимуляторах?

  • Кофеїн – його присутністю нікого не дивувати. Кофеїн в першу чергу стимулює центральну нервову систему, яка стимулює, але також підвищує працездатність організму. Він також позитивно впливає на термогенез, що також робить його корисним з точки зору зменшення жиру в організмі.
  • BCAA – амінокислоти з розгалуженим ланцюгом рекомендуються для використання в добавках перед тренуванням як цінне харчування для м’язів. Валін, лейцин та ізолейцин запобігають катаболізму (розпаду) м’язової тканини, а також допомагають зупинити вироблення кортизолу в організмі.
  • Бета-аланін – це амінокислота, яка підвищує працездатність і витривалість організму. Вважається, що він має властивість регулювати рН у м’язовій тканині, а отже, позитивно впливає на регенерацію організму після тренувань.

Це лише деякі з найпопулярніших інгредієнтів добавок перед тренуванням, призначених для стимулювання організму. Однак варто пам’ятати, що при використанні однокомпонентних препаратів слід орієнтуватися на конкретний ефект, який буде отримано від застосування даної речовини.

Чи є стимуляція найкращою формою перед тренуванням?

Стимулюючі перед тренуваннями, безсумнівно, є одними з найпопулярніших препаратів такого типу. Багато людей навіть асоціюють попереднє тренування зі стимуляцією. Однак це не єдина форма, на яку варто звернути увагу. Існує також т. зв пампінг перед тренуваннями, які також досить популярні. Проте головне їхнє завдання – мотивувати.

Перш за все, вони «накачують» м’язи після тренування, завдяки чому зберігається мотивація до занять, роблячи видимим ефект тренування. Залежно від конкретної людини цей тип попереднього тренування може бути однаково ефективним.