Як розпізнати хорошу креатинову матрицю?

Креатин, будучи, безсумнівно, найпопулярнішою добавкою, має багато форм, які використовуються в підготовці для спортсменів. Креатин моногідрат є його найбільш вивченою формою, але це пов’язано з тим, що це найдовше відомий і використовуваний вид креатину. Однак варто пам’ятати, що його різновиди стають все більш поширеними, наприклад, креатину малат або цитрат. Більш того, т. зв стеки та матриці креатину. Тому варто придивитися до них уважніше, щоб дізнатися, чи може ця форма креатину також бути ефективною.

Що таке креатинова матриця?

Креатинова матриця (або стек креатину) стає все більш популярною формою добавки цієї сполуки. Простіше кажучи, це поєднання багатьох різних форм креатину в одному препараті, де кількість і якість окремих його різновидів, що входять до складу, залежить від виробника. Стеки креатину найчастіше містять моногідрат, але які інші форми креатину також часто використовуються?

  • креатин малат,
  • Хелат креатину магнію,
  • креатину гідрохлорид,
  • етиловий ефір креатину,
  • Креатину піруват (цитрат).

Це одна з найпоширеніших форм креатину в т.зв стеки креатину. Вони використовуються для кращого анаболічного ефекту в порівнянні з добавкою, яка містить одну форму креатину. Крім того, матриці часто мають збагачений склад вітамінами і мінералами, які благотворно впливають на нарощування м’язової маси. Завдяки багатому складу цього типу добавок головне завдання креатину посилюється, а ефект проявляється навіть швидше, ніж у випадку його традиційної форми.

Багато людей все частіше вибирають цей тип рішення. Тому варто шукати креатиновые матриці у перевірених виробників і в певних точках продажу. Це також пов’язано з тим фактом, що стеки креатину через їх багатий склад є дорожчим вибором, ніж одна форма креатину.

Хороший стек креатину – що це?

Також варто знати, як відрізнити хороший стек креатину. Звичайно, найпростіше уважно проаналізувати склад того чи іншого кондиціонера. Він повинен містити найцінніші форми креатину, а також безліч активних інгредієнтів, які не тільки прискорять нарощування м’язової маси, але і зміцнять організм для тренувань. Також варто подбати про речовини, які у великій кількості виводяться з організму разом з потом під час інтенсивних тренувань.

Однак слід пам’ятати, що чи підійде стек креатину в тій чи іншій ситуації, залежить від конкретного випадку. Варто взяти до уваги абсолютно все, від вашої мети тренування до вашого досвіду та препаратів, які ви використовували до цього часу. Стеки рекомендуються насамперед, коли ви тренуєтеся менш інтенсивно, але одиниці тривалі за часом, а також у разі коротких, частих та інтенсивних тренувальних одиниць.

Все це вплине на те, чи виявиться креатинова матриця «хорошою» в тій чи іншій ситуації і дозволить швидко досягти поставленої мети. Може виявитися, що інший БАД буде більш ефективним, тому варто пам’ятати про консультацію фахівця.